Nejedlý Otakar (Roudnice nad Labem 1883 - 1957 Praha)
Skalní strž, signováno vpravo dole Ot. Nejedlý, nedatováno (kolem 1920), olej/plátno, 90 x 75 cm, v minulosti restaurováno, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 150.000,-
CZK 100.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 70.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |